Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bude se hrát 1,2,3 třetiny na 5 min.Typ kluziště NHL,Pravidla hry NHL.Nastavení hry základní.Všichni hráči si nastaví po základní hrací době,budou mít 5 min a pak nájezdy.Hraje se 2x skždým to znamená jednou doma podruhé veku.Bude se hrát s rostrem 3.07.Všichni hráči si ho stáhnou!!!!!!
Rostr naleznete v programech!!!!

Nebudou se urážet spoluhráči jinak je to nejrychlejší cesta jak ukončit NHL ligu.Když někdo bude vypínat zápasy tak je to stejný prohřešek jako urážky spoluhráčů a je to také nejrychlejší způsob hry jak mojí ligu opustit.

Pokud hráči nemůžou odehrát zapas v čas tak se omluví adminovi.Vybere se náhradní termín k odehrání zápasů.Pokud se tak nestane bude hráč automatycky nahrazen jiným hráčem.Náhradnímu hráčovi zůstanou statistiky od minulého hráče.
"Doufám že se to nestane a odehraje se to v klidu a s radostí".

Hráči si budou domlouvat zápasy pomocí ICQ,Ne přes hamachi má to totiž následek že pokud někdo hraje a vy mu napíšete přes hamachi tak mu to skočí do win a hra se přeruší"už by to mohli vyřešit tento problém"

Každý hráč bude zapsaný v hamachi sítě takto: nick a tým
Vyz.ukázka: Legolas-Detoit a pokud někdo hraje i EHL ligu tak to bude takto Legolas-Detroit-Litvínov.Je to proto aby se hráči poznaly.

Jest-li bude mít nějaký hráč podezření že ten s kým hrál podvádí tak to okamžitě nahlásí adminovi a ten,problém vyřeší hned (Pokud bude on-line)
Výsledky zápasu budete posílat na mé ICQ (285-147-591) nebo na můj mail L.Baczka@seznam.cz
Posílat výsledky pomocí Grabber.
Pro ty hráči co nevědí jak používat Grabber:
Dohrajete zápas v té hře,na konci utkání zchodíte NHL na plochu a spustíte NHLgrabber07 počkáte chvilinku a na plose se vám udělají dva soubory tak oba dva mi je pošlete bud na ICQ nebo na mail.Kontrola zápasů musí být.Výsledek zápasu bude posílat vždy jen jeden hráč!!!.

Bodování:Výhra 2 body,Prohra 0 bodů,Prohra v prodloužení 1 bod,Výhra v prodloužení 2 body.

Bude vytvořena v hamachi virtuální sít do které se připojí jen ti hráči kteří hrají ELH ligu.Hamachi sít je: Legolas Liga 2007 Lego heslo NHL Dejte pozor na správnost písmen tam kde je velké písmeno tak píšeme velké písmeno a tam kde je malé písmeno píšeme malé.

Play off se bude hrát na 7.zápasů.To znamená,že se bude hrát střídavě jednou doma podruhé venku.Když jeden tým vyhraje v Play off 4x to je 2x doma 2x venku,tak nemusí odehrát zbytek zápasů protože 4 výhry mu stačí na postup do dalšího kola.Rozlosování zápasů bude klasický jako v NHL to znamená 1 místo bude hrát s posledním místem.Záleží jen na vás jak se umístíte v základní části a jakého dostanete soupeře.Nějaké dotazy tak se obraťte na Admina.

Play off se bude hrát na 5 zapasů to znamená když někdo vyhraje 4x už nemusí hrát páty zápas!!